samozamykające się bramki bezpieczeństwa; bramki bezpieczeństwa; ocynkowane, lakierowane bramki bezpieczeństwa

Samozamykające się bramki bezpieczeństwa

Samozamykające się bramki bezpieczeństwa lakierowane na kolor żółty Samozamykające się bramki bezpieczeństwa ocynkowane

Bramki bezpieczeństwa Kee Gate to doskonałe rozwiązanie dla zabezpieczenia dostępu m. in. na drabiny, podesty, wyłazy dachowe, schody.

Dlaczego warto zdecydować się na bramki bezpieczeństwa Kee Gate:

  • montaż bramek jest łatwy i szybki
  • można je dostosować do istniejących systemów
  • są zgodne z norami PL EN 13374 Klasa A oraz PL EN ISO 14122 część 3 i część 4

Zaletą bramek jest to, że zamykają się za użytkownikiem automatycznie, co wyklucza błąd człowieka i pozwala uniknąć wypadków.Szybki i prosty montaż

Montaż samozamykających się bramek Kee Gate jest prosty i szybki. Bramka dostarczana jest w szerokości 1 metra. Jeśli potrzebują Państwo krótszej bramki można ją łatwo przyciąć. Bramki szersze niż 1 m wyceniamy na zapytanie.

Aby przyciąć bramkę do wymaganej szerokości należy odkręcić dwie śruby kluczem imbusowym ¼ ", dociąć rurę do odpowiedniej szerokości piłą do metalu, a następnie ponownie przymocować i dokręcić śruby. Jako wyposażenie dodatkowe śruby mogą być zabezpieczone zaślepkami.

Bramka jest dostarczana z zestawem montażowym. Może być montowana do rur jak i do płaskich powierzchni.Typy bramek

Bramki występują w wersji ocynkowanej- ocynk zgodny z normą PL EN ISO 1461 i lakierowanej na żółto - malowanie proszkowe zgodnie z normą PL EN 13438. Można je stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków.


keeguard ladder kit


Kompatybilne z systemami balustrad na dach KeeGuard, systemami balustrad ochronnych Kee Access, Kee Klamp , Kwik Kit

Przemysłowe bramki bezpieczeństwa bardzo dobrze sprawdzają się do zabezpieczenia dostępu na drabiny i wyłazy. Można je łatwo przymocować zarówno do słupków okrągłych i prostokątnych.

Dostępny jest również zestaw KeeGuard Ladder Kit, który składa się z poręczy montowanych po obu stronach drabiny oraz samozamykającej się bramki, która umożliwia bezpieczny dostęp na dach w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych lub kontroli.

Zestaw został specjalnie zaprojektowany, aby dostarczyć rozwiązanie modernizujące dla zamontowanych już drabin dachowych. Rozwiązanie to zostało niezależnie przetestowane i zatwierdzone na zgodność z PL EN ISO 14122-4.Wsparcie

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania lub chcielibyście Państwo otrzymać ofertę zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicyzm.Informacje techniczne

gate technical info

Testowane, aby wytrzymać nacisk w dół do 225kg

Przetestowane na 50 000 zamknięć

Przetestowane solą przez 672 h, aby potwierdzić odporność na korozjęNowe ulepszone opakowania

Samozamykające się bramki bezpieczeństwa dostarczane są w nowych estetycznych opakowaniach, które zapewniają, że bramki zostaną dostarczone bez uszkodzeń.


gate packaging