Bezpieczne podesty dachowe, Modułowe podesty dachowe

KEE WALK Bezpieczne podesty dachowe

KEE WALK Bezpieczne podesty dachowe KEE WALK Bezpieczne podesty dachowe KEE WALK Bezpieczne podesty dachowe KEE WALK Bezpieczne podesty dachowe

System podestów dachowych

KEE WALK zapewnia bezpieczną, antypoślizgową oraz co ważne, wypoziomowaną powierzchnię do chodzenia dla każdego użytkownika dachu. Tworzy wytyczoną trasę, która chroni dach przed niepotrzebnym uszkodzeniem i równomiernie rozkłada ciężar pieszych na jego powierzchni.

Produkt można stosować na dachach płaskich, skośnych oraz kopułowych, a moduły i trawersy pozwalają uzyskać dostęp na dachach o dowolnej konfiguracji i nachyleniu od 0 do 35 stopni. System może być wykorzystany na nowoczesnych dachach o lekkiej konstrukcji, np. z blachy trapezowej czy blachy felcowanej (rąbek stojący). KEE WALK został zaprojektowany zgodnie z wymogami normy PN-EN 516:2006.

System KEE WALK jest łatwy w montażu, zbudowany ze standardowych elementów, co niweluje potrzebę dorabiania specjalnych cześci na budowie i dzięki czemu dobór modułów i ich montaż jest niezwykle prosty i szybki.

  • Zapewnia bezpieczny, poziomy ciąg komunikacyjny na powierzchni dachu
  • Zaprojektowany do użytku na dachach warstwowych, krytych blachą trapezową i felcowaną (rąbek stojący)
  • Elastyczny, modulowy system umozliwiajacy montaż na dachu z uskokami czy o zmiennym nachyleniu
  • System przystosowany do nachylenia dachu od 0 do 35 stopni, regulowany
  • Prefabrykowane standardowe elementy (moduły) o długościach 1.5 m oraz 3 m dostępne w ciągłej sprzedaży
  • Cześci systemu dostępne w gotowych modułach: moduły proste, schody i moduły trawersowe
  • Powierzchnia podestów wykonana z nylonu dekarskiego do zapewnienia wysokiej odporności na warunki atmosferyczne i zwiększonej przyczepności by wyeliminowac ryzyko potknięcia
  • Łatwy montaż

System KEE WALK może być stosowany w połączeniu z poziomymi linami asekuracyjnymi, np. z sytemem poziomych lin kotwiczących KEELINE oferowanym przez naszą firmę.