KEELINE dla POSTANKA

System mocowań POSTANKA firmy Kee Safety to alternatywna metoda montażu stosowana w sytuacjach kiedy budowa dachu nie nadaje się do instalacji lin kotwiczących bezpośrednio do poszycia.

Strukturalny punkt kotwiczący POSTANKA został zaprojektowany do bezpośredniego montażu do konstrukcji nośnej budynku np. do tradycyjnych dachów spadzistych pokrytych dachówką, budynków zabytkowych czy dachów betonowych jako wspornik systemu KEELINE na dachach zielonych lub jako punkt zaczepowy do wpięcia ŚOI. Spełnia wymagania normy PN-EN 795 klasa A2.

Typ 6 – Standardowy

Wersja podstawowa strukturalnego punktu kotwiczącego typu 6 posiada płaską, przyspawaną podstawę z otworami typu ‘fasolka’ umożliwiającymi montaż do szerokiej gamy kształtowników stalowych lub bezpośrednio do podłoża betonowego za pomocą odpowiednich mocowań. Konstrukcja nie wymaga dodatkowych wzmocnień, ma prostą budowę.

Pasuje do podstaw o szerokości od 90 do 190 mm. Dostępne wysokości: 250, 350 i 450 mm. Dopuszczalne obciążenie do 10kN.

Ocynkowany ogniowo zgodnie z normą PN-EN ISO 1461.

Typ 3

Typ 3 do konstrukcji drewnianych. Słupek typ 3 posiada regulowaną podstawę, idealną do montażu do nierównych elementów konstrukcyjnych czy nośnych.